Uğur Okulları

444 4 845
spotify youtube facebook twitter instagram linkedin

Uğur Makes You Global - U Makes U Global

Öğrencilerimizi Global Dünyaya Hazırlıyoruz

Uğur Okulları olarak öğrencilerimizi global dünyaya hazırlayabilmek ve geleceğin gerekliliklerine adapte olabilen bireyler olarak yetiştirebilmek amacıyla U Makes U Global Programını başlattık. Anadil ile birlikte ikinci dil edinimini hayatın merkezine alan İngilizce programlarımız kapsamında, tüm Uğurlu öğrencilerimiz bir dünya vatandaşı olarak yetişiyor.

U Makes U Global

Dil ediniminde kaliteli içeriklere maruz kalmak kadar maruz kalınan içeriğin sıklığı, yoğunluğu, çeşitliliği ve farklı becerilere hitap eden etkinlik tasarımlarının varlığı da çok önemlidir. Öğrencinin yabancı dile sınıf içinde, okulun diğer ortamlarında, evde, dışarıda maruz kalırken yaşamın geneline, kariyer gelişimine, geleceğin gerekliliklerine hitap etmesi gibi amaçları da barındırması Uğur Okulları U Makes U Global programının bir parçasıdır.

Etkinlikler Dört Duvarla Sınırlı Değil

Projeler ve etkinliklerimiz ile derslerimiz sınıfın dört duvarıyla sınırlı kalmaz. Eğitim programımız öğrencilerimizin tüm gün boyunca hem İngilizce’ye hem de Türkçe’ye mümkün olduğunca maruz kalmalarını sağlamak üzere entegre edilmiştir.

Morning Greetings
Öğrencilerimiz her sabah İngilizce karşılama ile güne İngilizce başlangıç yapar.
What’s For Breakfast?
Kahvaltıda Ne Var? uygulaması ile İngilizce öğretmenleriyle birebir sohbet gerçekleştirilir.
Speaking Zone
Teneffüslerde "Speaking Zone" uyg ulaması ile İngilizce konuşma alanında eğlenerek öğrenme sağlanır. Belirlenen bu alanlardan geçerken öğrenciler ve öğretmenler İngilizce konuşur.
Uğurlu Olmanın Tam Zamanı

Uğurlu Olmanın
Tam Zamanı

Size en yakın okulumuzu seçerek ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

UĞUR'A BAŞVUR
İletişim Formu
İletişim Formu
Lütfen robot olmadığınızı doğrulayınız.