Uğur Okulları

444 4 845
spotify youtube facebook twitter instagram linkedin

Bir Bakışta Biz

 

 

Dünyanın öncü eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının (BUEK) temeli, 1968 yılında İstanbul’da atıldı. BUEK, Bahçeşehir Üniversitesi, BAU Bay Atlantic University WASHINGTON D.C, BAU International Berlin University of Applied Sciences, BAU International University Batumi, BAU Cyprus University, Mentora Language Schools Washington DC, Mentora Language Schools Fethiye, Capital English Solutions ile dünyanın dört bir yanında milyonlarca genci başarıya taşıyor. 3 kıtada, 12 ülkeye yayılan 5 üniversite, 4 dil okulu, 2 K12 okulu ile dünya eğitimine katkı sağlayan uluslararası bir eğitim ağıdır.

 

Uğur Okulları

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır. Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir.

 

 

https://www.bauglobal.com/

3 kıtada, 11 ülkeye yayılan 9 üniversite, 4 dil okulu, 2 K12 okulu ile dünya eğitimine katkı sağlayan uluslararası bir eğitim ağıdır.

https://www.bauglobal.com/
Uğurlu Olmanın Tam Zamanı

Uğurlu Olmanın
Tam Zamanı

Size en yakın okulumuzu seçerek ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

UĞUR'A BAŞVUR
İletişim Formu
İletişim Formu
Lütfen robot olmadığınızı doğrulayınız.