KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK Uğur Marşı İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam Uğurlu Öğretmenler Kulübü U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

Uğurlu Öğrencilere Çift Diploma Fırsatı

11/11/2022

Uğur Okulları öğrencileri, lise diplomasının yanına ekleyebileceği Amerika Birleşik Devletleri (ABD) lise diploması ile dünyanın kapılarını aralıyor.

Öğrencilerini çağımızın ve geleceğin ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek, birer dünya vatandaşı olma hedefiyle yetiştiren Uğur Okulları, Mentora American School çift diploma programını başlattı.  Dünyanın 85 ülkesinde 36 bin okuldan oluşan küresel bir ağ olan Cognia aracılıyla akredite edilmiş ve Florida Eyaleti Eğitim Kuruluna çevrimiçi bir okul olarak kayıtlı olan Mentora American School Uğur Okulları öğrencilerine çift diploma ile mezun olma olanağı sağlıyor.

> 15 Amerikan Üniversitene Direkt Geçiş Hakkı

Lise eğitimine devam ederken Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Mentora American School çift diploma programına katılan Uğurlu lise öğrencileri yüzde 100 akredite bir Amerikan lise diploması alabiliyor. Program kapsamında uluslararası öğrencileri üniversiteye hazırlamak için tasarlanmış ve yüksek nitelikli, ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilen çevrimiçi bir müfredat sunuluyor. Dersler uzaktan eğitimle asenkron ya da senkron olarak gerçekleştiriliyor. Çift diploma programı mezunları International University Alliance iş birliği ile 15 Amerikan Üniversitesine direkt geçiş hakkına sahip oluyor.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım