KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Sınav İçin Süper Beceriler Programı Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

Uğur Meta School Programı Başlıyor

19/04/2022

Dijital eğitimin Türkiye’deki lider markası Uğur Okulları olarak “Metaverse” evreninin önce doğru anlaşılması, anlatılması ve sonrasında da uygulama alanlarında kullanılması için “Uğur Meta School” programını başlatıyoruz. Programımız öncelikli olarak Uğur Okulları yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerine yönelik düzenlenecek olup, online olarak gerçekleşecek.

Uğur Okulları ve Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) iş birliği ile düzenlenecek “Uğur Meta School” kapsamında, dijital değişim ve dönüşümde geleceğin en önemli başlıklarından biri olan Metaverse evreni tüm bileşenleri ile ele alınacak. Velilerimiz ve öğrencilerimiz için ayrı ayrı planlanmış eğitimler ile yapay zekâ ve meta dünyası, metaverse ekonomisi ve girişimcilik, NFT, PreMetaverse ve block zincir gibi kavramlar işlenecek.

Alanında uzman isimler tarafından sunulacak eğitimler ile Uğurlu ailemize “Metaverse” kavramını ve fırsatlarını aktarırken, bu yeni evrende eşsiz deneyimler elde etmelerini sağlayacak uygulamalara da yer verilecek.

 

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım