KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam Uğurlu Öğretmenler Kulübü U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

Uğur’da Yaz Kursu!

09/06/2021

Başarılı bir gelecek için bu yazı avantaja çevir, okul dönemine bir adım önde gir! Kontenjanla sınırlı Uğur’da Yaz Kursu başvuruları için okullarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Uğur’da Yaz Kursu’nun Kademeleri ve Kapsamı Nedir?

Okul öncesi, ilkokul 1-2-3-4. sınıf, ortaokul 5-6. sınıf, lise 9-10. sınıf öğrencilerinin, bitirdikleri kademede işlemiş oldukları ana kazanımların akademik tekrarının yapılacağı; "Uğur'da Yaz Kursu" aynı zamanda sosyal, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarına yönelik derslerin de kapsayacak.

Ortaokul 7. ve lise 11. sınıf öğrencilerimiz için de 53 yıllık sınava hazırlık deneyimimiz ve ile LGS ve YKS hazırlık sürecinde ihtiyaçları olacak akademik desteği sağlamayı hedefliyoruz

Uğur’da Yaz Kursu’nun Tarihleri Nedir?

Uğur'da Yaz Kursu programı;

Uğur’da Yaz Kursu’na Kimler Başvurabilir ve Nereden Başvuru Yapılabilir?

Programa tüm öğrenciler başvurabilir. Başvurular, Yaz Kursu’na katılmak istenen okulumuzla irtibata geçilerek yapılacaktır. Başvurular kontenjanlarla sınırlıdır.

Size en yakın okulumuza ulaşmak için: www.ugurokullari.k12.tr/okullarimiz

Uğur’da Yaz Kursu’nda Hangi Dersler Yer Alacak?

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım