KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam Uğurlu Öğretmenler Kulübü U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

U-MakerFest Heyecanı Başlıyor

15/10/2020

Uğur Okulları öğrencilerinin yıl boyunca Bilgi ve İletişim Teknolojileri derslerinde edindikleri bilgileri robotik, oyun tasarımı ve video/animasyon alanlarında yarıştıracağı U-MakerFest’in beşincisi 29 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl Sağlık ve Kaliteli Yaşam temasıyla Uğur Okulları Gaziemir Kampüsü’nde düzenlenecek festivale  umakerfest.com üzerinden başvuru yapmak mümkün.

Teknoloji ile “kendin yap” kültürünün birleşiminden oluşan “Maker” ruhunu desteklemeyi amaçlayan ve öğrencilerimizin yıl boyunca kazandıkları problem çözme, eleştirel ve yaratıcı düşünme gibi bilgilerini pratiğe dönüştürmelerini hedefleyen U-MakerFest’in, ön eleme sonuçları kesin katılımcı listeleri umakerfest.com adresinden ilan edilecek.

İlkokul öğrencilerinin katılabileceği KID'S Umakerfest ise 17 Nisan’da Uğur Okulları bölge merkez okulları ev sahipliğinde düzenlenecek. Sağlık ve Kaliteli Yaşam temasıyla düzenlenecek festivalde öğrenciler birbirinden farklı ve yaratıcı fikirleri buluşturacak. 

 

Detaylı bilgi ve başvuru için umakerfest.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım