KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK Uğur Marşı İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam Uğurlu Öğretmenler Kulübü U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

100 Öğrenciye Eğitim Bursu!

01/09/2023

100 Yıllık Cumhuriyetin 55 Yıllık Uğurundan 100 Öğrenciye Eğitim Bursu

Giresun Uğur Anadolu Lisesi, “Cumhuriyetin 100’ncü yılında 100 öğrenciye eğitim bursu” veriyor. Cumhuriyetin gelecek 100 yılına değer katacak nesiller, Uğur Okullarında yetişiyor.

Yarım asrı aşkın başarı geleneğiyle 100 yıllık Cumhuriyetin 55 yılına yetiştirdiği nesillerle değer katan Uğur Okulları, 100 öğrenciye burs vermeye hazırlanıyor. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı ve Semra & Enver Yücel (SEY) Vakfı Başkanı Hüseyin Yücel’in öncülüğünde gerçekleştirilen proje ile Giresun Uğur Anadolu Lisesi’nde, Cumhuriyetin 100’ncü yılına özel olarak 100 başarılı öğrenciye Cumhuriyet Bursu ile eğitim desteği sağlanacak. Tüm Türkiye’deki lise kademesi öğrencilerine açık olan bu fırsatta öğrenciler, Giresun Uğur Anadolu Lisesi tarafından düzenlenecek Uğur Tanı Sınavı’na (UTS) girerek akademik yeterliliğine göre burs kazanma hakkı elde edecek. 08 Eylül Cuma günü saat 10.00’da okulda gerçekleştirilecek olan UTS’de dereceye giren 100 öğrenci, Giresun Uğur Anadolu Lisesinde öğrenim hayatı boyunca ücretsiz eğitim görme hakkı kazanacak. Sınava başvurular Giresun Uğur Anadolu Lisesinden yapılacak.

Cumhuriyet’in 100 yılının 55 yılına şahitlik eden Uğur markasının İcra Kurulu Başkanı ve Sey Vakfı Başkanı Hüseyin Yücel’in duyurusu ile başlatılan Cumhuriyet Bursu projesi ile Giresun Uğur Anadolu Lisesi, 100 öğrenciye kapılarını açacak. Uğur Okullarında öncelikli amaçlarının öğrencilerine nitelikli eğitim sunmak olduğunu belirten Uğur Okulları Genel Müdürü Mustafa Çakır, ‘Yarım asrı aşkın sınavlara hazırlık geleneğimizden aldığımız güçle kişisel ve kültürel farkındalığı gelişmiş, dünya vatandaşı, duyarlı, saygılı ve hepsinden önce mutlu bireyler yetiştirmeye devam ediyoruz İcra Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin Yücel’in öncülüğünde uygulamaya geçirdiğimiz Cumhuriyet Bursu ile Giresun Uğur Anadolu Lisemizde burs sağlayacağımız 100 öğrencimizi başarıyla sınavlara ve geleceğe hazırlayacağız” dedi.

100 Öğrenci Giresun’da Uğurlu Bir Geleceğe Adım Atacak

Genel Müdür Mustafa Çakır; “Yeni eğitim öğretim döneminde hem eğitime destek amacıyla hem de Cumhuriyetimizin 100’ncü yıldönümünü daha coşkulu bir hediye ile kutlamak için Giresun Uğur Anadolu Lisesi’nde İcra Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin Yücel’in önderliğinde 100 öğrenciye eğitim bursu vereceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’ncü yılına şahitlik ettiğimiz bu önemli yılda, Uğur Ailesi olarak 55’nci yaşımızı geride bırakıyoruz. Bu önemli yılda eğitime gönül veren kurumumuzla ülkemizde iz bırakacak bir projeye imza atmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. 55 yıllık deneyimimizi, akademik ve bilimsel eğitimimiz ile birleştirerek öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlıyoruz. Kariyerlerini belirleyecekleri lise hayatlarında bu kıymetli öğrencilerimize rehberlik edecek olmaktan gurur duyuyoruz’ dedi.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım