Uğur Okulları

444 4 845
spotify youtube facebook twitter instagram linkedin

Kariyer Günleri Subü Rektörü Mehmet Sarıbıyık Semineri

Sakarya Uğur Okulları ‘’Kariyer Günleri ‘’kapsamında SUBÜ (Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi)

Rektörü  Prof.Dr.Mehmet SARIBIYIK’ı konuk etti.

Prf.Dr.Mehmet  SARIBIYIK,öğrencilere Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve bölümleri ile ilgili bilgi verdi.Deneyimlerini aktararak ,yaşamından kesitler sunan Mehmet SARIBIYIK ,öğrencilere imkanlarını iyi değerlendirmeleri tavsiyelerinde bulundu.

Prof.Dr.Mehmet SARIBIYIK;

Günümüzde ülkeler arası rekabet bilgi gücü ile sürdürülmekte ,toplumların geleceği ise verilen eğitimin başarısı ile değerlendirilmektedir.

Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak için yüksek verimi gerçekleştirecek nitelikli insan gücünü yetiştirmek öncelik taşımaktadır.Mesleki açıdan iyi yetişmiş insan gücü,  ülke ekonomisine kaliteli mal ve hizmeti üretmekle katkı sağlayacaktır.

2018 yılında Sakarya Üniversitesi’nden bölünerek kurulan SUBÜ’yü ‘’Bilgiyi beceriyle bütünleştiriyoruz’’sloganı ile değişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için mesleki açıdan yetkin ,iletişim becerileri yüksek nitelikli bireyler yetiştirmek için sektör ile beraber çalışmaktadır.’’dedi.

Sunum, öğrencilerin merak ettikleri soruları Prof.Dr.Mehmet  SARIBIYIK’a yöneltmeleri ve Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz MÜFÜTÜOĞLU’nun takdim ettiği plaket ile sona erdi.

17 Mayıs 2024

Listeye Dön
Uğurlu Olmanın Tam Zamanı

Uğurlu Olmanın
Tam Zamanı

Size en yakın okulumuzu seçerek ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

UĞUR'A BAŞVUR
İletişim Formu
İletişim Formu
Lütfen robot olmadığınızı doğrulayınız.