Uğur Okulları Ünye – Fatsa Kampüsü açıldı!

UĞUR OKULLARI ÜNYE – FATSA KAMPÜSÜ, ORDU VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU, ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. ŞABAN KARATAŞ’IN KATILIMIYLA AÇILDI

48 yıllık eğitim birikimi ve vizyonunu 105 Uğur Okulu ve ardından okul öncesinden üniversiteye uzanan 12 yeni kampüse taşıyan Uğur Okulları’nın
Ünye – Fatsa kampüs açılışı coşkulu bir törenle gerçekleşti.

Uğur Okulları, global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, kaliteyi ön planda tutarak, yeni kuşakları «iyi insan olma bilinciyle» yetiştirerek akademik başarı sunan eğitim yaklaşımıyla yeni okul yatırımlarını hayata geçiriyor. Bugün Türkiye’nin dört bir yanında 105 okul ve 12 yeni kampüsü ile eğitim sektörünün en güçlü kurumları arasında yer alan Uğur Okulları, yeni eğitim öğretim döneminde, okul öncesinden liseye uzanan okullarıyla kaliteli eğitimi Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırmayı hedefliyor.

21 milyon TL yatırım bedeli ile 11.000 m2’lik bir alanda yer alan STEM ve ErkenSTEM Laboratuvarı, Sınava Hazırlık Merkezi, konferans salonu, kapalı spor salonu ve geniş bahçe alanıyla okul öncesinden lise son sınıfa kadar eğitim veren Uğur Okulları Ünye – Fatsa Kampüsü”nün açılış töreni 24 Ekim Pazartesi günü yapıldı. Açılış töreni, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel’in yanı sıra Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş, Ünye-Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Ünye Belediye Başkan yardımcıları Emrah Yılmaz ve Ali kemal Mehel’in katılımıyla gerçekleşti.

Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü açılış kokteyli Uğur Okulları öğrencilerinin piyano dinletisi ile başladı. “Uğur Okulları Anadolu Rüyası” ekibinin gösterisiyle devam etti. Büyük alkış alan gösterinin ardından ise ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Ümit Tokcan sahneye çıktı. Çocuklarla birlikte “Hekimoğlu” türküsünü seslendiren Ümit Tokcan salondaki tüm veli ve öğrencilerin keyifli zaman geçirmesini sağladı.

“MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNE EĞİTİMLE ÇIKACAĞIZ”

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Sayın Enver Yücel açılış konuşmasında her kampüsün kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. “Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü’müzde fark yaratan nesillerin yetiştirilmesini hedefliyoruz. Gençlerimiz sadece Türkiye’de değil tüm dünyada başarılı olmalıdır. Çünkü muasır medeniyetler seviyesine ancak eğitimle çıkabiliriz. Dünyanın en iyi ülkelerinden biri olabilmemiz ve zenginleşebilmemizin yolu iyi eğitimden geçer. Bu nedenle bizler yılların verdiği bilgi birikimini sizlere aktarıyoruz. Sizler de bunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bizim için her çocuk tek ve özeldir. Uğur Okulları olarak bu bakış açısıyla Türkiye’nin birçok noktasında eğitim veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Akademik olarak donanımlı, sorgulayan, üreten, girişimci, sosyal ve kültürel açıdan yetkin gençler yetiştirmeyi amaçladığımız Ünye –Fatsa Kampüsümüz tüm öğrencilerimize ve halkımıza hayırlı olsun”.

Enver Yücel’in konuşmasının ardından Ordu Valisi Sayın İrfan Balkanlıoğlu, BAU Global Başkanı Enver Yücel, Uğur Okulları Genel Müdürü Yücel Yücel ve tüm protokol sahneye davet edilerek temsili olarak açılış kurdelesini kesti ve Ünye – Fatsa Kampüsü’nün açılışı resmi olarak gerçekleşti.