#SömestrYaklaşıyor Sosyal Medya Kampanyası

Uğur Okulları “Sömestr Yaklaşıyor Sosyal Medya Kampanyası” Şartları

1- Uğur Okulları Instagram ve Twitter hesapları üzerinden gerçekleştirilen yarışma 16.01.2018 saat 20.00’de başlayarak 21.01.2018 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

2- Takipçiler, Uğur Okulları Instagram ve Twitter hesabından paylaşılacak yarışma içeriğindeki “Sömestr Tatilini Nasıl Değerlendireceksin?” sorusuna post’un altında #SömestrYaklaşıyor  hashtag kullanımı ile yorum olarak cevap verdiğinde veya #SömestrYaklaşıyor hastagi kullanıp çektikleri video ve fotoğrafları kendi hesaplarında paylaşmaları durumunda yarışmaya katılım hakkı kazanacaklardır.

3- Katılım hakkı kazanmak için kullanıcıların profilinin herkese açık olması ve #SömestrYaklaşıyor hashtag kullanımı ile paylaşım yapmaları gerekmektedir. Profili gizli olan kullanıcılar yarışmaya katılmamış sayılacaktır.

4- Gelen paylaşımlar arasında en çok beğeni alan Instagram 5, Twitter 5, toplam 10 takipçi D&R’dan 50 TL değerinde hediye kartı kazanacaktır.

5- Yarışmaya katılım için yapılacak yorumların ve paylaşımların yarışma başlangıç ve bitiş tarihleri ve saatleri arasında paylaşılması gerekmektedir.

6- Kazananlar Uğur Okulları Instagram hesabından ‘Hikayeler’ aracılığı ile duyurulacaktır.

7- Uğur Okulları tarafından “Sömestr Yaklaşıyor” kampanyasına katılma hakkı kazanan 10 asil yarışmacı belirlenecektir. Asil yarışmacılardan iletişim bilgileri alınmayan kişilerin yerine, yine Uğur Okulları tarafından belirlenen 10 kişilik yedek listede yer alan kişiler ödül kazanmaya hak kazanacaktır.

8- Uğur Okulları tarafından belirlenecek yarışmacıların hepsinin farklı kişiler olması zorunludur.

9- Kazananların ad, soyad, telefon, adres bilgilerini Uğur Okullarına iletmeleri gerekmektedir.

10- Katılımda sunulan adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

11- Uğur Okulları, yanlış iletişim bilgisi ile yarışmaya katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.

12- Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.

13- Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.

14- Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.

15- Yarışma 18 yaş altındaki Uğur Okulları öğrencilerine açıktır.  Hediye kazansalar dahi Uğur Okulları öğrencisi ve 18 yaşından büyük olan kişilere ödülleri teslim edilmez.

16- Uğur Okulları, herhangi bir zamanda, işbu aktivitenin ve yarışmanın koşullarını tek taraflı değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışma ve aktiviteye katılan herkes işbu şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.