KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam Uğurlu Öğretmenler Kulübü U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi
Kocaeli İzmit Başiskele Uğur Okulları Kampüsü
Damlar Mahallesi, Şeyh Edebadi Cd. 41245 Başiskele/Kocaeli

Hakkında

Türkiye’nin 55 ilindeki 116 okulunda kaliteli eğitimin adresi Uğur Okulları, yarım asrı aşkın deneyim, başarı ve vizyon ile öğrencilerini geleceğe hazırlar.

Okul öncesinden lise son sınıfa kadar eğitim veren Uğur Okullarında, Türkiye’nin her yerinde aynı kalitede, aynı müfredat ve programlarla eğitim öğretim uygulamaları yapılır.

Öğrenciler yaş grubu özelliklerine uygun olan “ASDF Eğitim Modeli’’ ile her alanda desteklenir. ASDF, öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyen Uğur Okullarına özgü bir eğitim modelidir.

Uğur Okullarında öğrenciler, “5 Dil 2 Beceri” temelli eğitim programları kapsamında öğrenim görür. Öğrencilere bu dillerin kazandırılması amaçlanır; Ana dilimiz Türkçe, Bilimin Dili Matematik, Yabancı Dil, Teknolojinin Dili Kodlama, Robotik, STEM&erkenSTEM ve Davranış Dili. Bu 5 dilin yanında ise kazanmaları gereken 2 beceri de öğrencilere aşılanır.

Özellikler

Derslik ve Kapasite :Uğur Okulları Başiskele Kampüsü; 12 bin metrekarelik kapalı alan ve 7 bin metrekare bahçeye sahip, 54 derslikli ve 1080 öğrenci kapasiteli bir kampüstür.
Fiziki Alanlar :Uğur Okulları Başiskele Kampüsü; STEM & erkenSTEM Laboratuvarı, Robotik ve Kodlama Atölyesi, Fizik, Kimya ve Biyoloji Laboratuvarları, Görsel Sanatlar Atölyesi, Müzik Derslikleri, Ölçme-Değerlendirme Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Çift Tribünlü Kapalı Spor salonu, Jimnastik Salonu ve Kütüphane gibi birçok fiziki alana sahiptir.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım